Inne w tym rozmiarze

Yokohama W.drive V903

165/65 R13 77 T

Opona na sezon zimowy 2020 Rok produkcji tej opony to 2020. Jeśli opony nie są starsze niż 3 lata, traktowane są jako nowe. My stawiamy poprzeczkę wyżej i jako nowe traktujemy tylko opony nie starsze niż 1,5 roku!
UWAGA! W zależności od szerokości lub homologacji opony wzór bieżnika może się różnić.

Promocja

185

20 zł transport Koszty transportu (brutto)
1-4 szt. = 20 zł
5-8 szt. = 40 zł

Opony w naszym sklepie są tak tanie m.in. dlatego, że w ich cenę nie wliczamy uśrednionych kosztów dostawy, takich samych bez względu na zamawianą ilość. U nas płacisz tylko za dostawę tylu sztuk ile kupujesz.

Razem tylko 760

Kupuję

Kup opony na raty Szybko i korzystnie z bankiem Santander.
Dowiedz się wiecej >

Ocena klientów 5,2 1-6
Świetna przyczepność na mokrej nawierzchni 5,3/6 pkt
Doręczymy w środę 10.03.2021r.
Laureat Rankingu Sklepów Zaufanie Opinie Ceneo.pl 2012 - II miejsce w kategorii Motoryzacja II miejsce w kategorii Motoryzacja Poleca nas 93% klientów Ceneo.pl

Motostrada - najtańsze opony, zaufany sprzedawca

500 000 opon dostępnych od ręki

Sprzedajemy opony od ponad 10 lat

Realizujemy wysyłki nawet w 24h od złożenia zamówienia

Mamy ponad 8000 pozytywnych opinii w Ceneo i Opineo

Opis opony

Typ: opona zimowa.

Klasa: wyższa (premium) – najwyższa jakość i parametry jezdne.

Bieżnik: kierunkowy – klocki bieżnika w jego centralnej części układają się w jednym kierunku, jest to najbardziej popularna rzeźba bieżnika w oponach zimowych.

Przeznaczenie: auta osobowe.

Rozmiary: od 13 do 15 cali.

Informacje o producencie: Yokohama to niezależny producent opon z Japonii. Firma powstała na początku XX wieku, a swoją pierwszą syntetyczną gumę wyprodukowała w 1939 roku. Podczas wojny firma zajmowała się produkcją części do samolotów, opon lotniczych oraz pracowała nad rozwojem opon do samochodów. Inwestycje z lat 80. i 90. pozwoliły marce na utrzymanie pozycji jednego z liderów światowego rynku opon. Opony Yokohama wykorzystywane są przez niektóre zespoły w 24-godzinnym wyścigu Le Mans, serii Intercontinental Rally Challenge, a w latach 2004-2007 były stosowane w Formule TR 2000 Pro Series.

Opis technologii:

- kierunkowa rzeźba bieżnika zapewnia doskonałe odprowadzanie wody i błota pośniegowego,
- gęsta sieć lameli zapewnia trzymanie się samochodu zaśnieżonej nawierzchni (brak poślizgu przy ruszaniu, hamowaniu i pokonywaniu zakrętów),
- niskie opory toczenia pozwalają na zmniejszenie zużycia paliwa przez samochód.

Etykieta UE

Oszczędność (opór toczenia) Klasa A to opona najbardziej oszczędna (o najmniejszych oporach toczenia), a klasa G to opona najmniej oszczędna (o największych oporach toczenia). Wielkość oporów toczenia wpływa na zużycie paliwa i emisję spalin przez samochód. Im większe opory toczenia, tym wyższe spalanie paliwa i emisja spalin.

Hamowanie na mokrej nawierzchni Klasa A to najkrótsza droga hamowania, a klasa G to najdłuższa droga hamowania. Hamowanie na mokrej nawierzchni oznacza zdolność opony do utrzymania przyczepności na mokrej drodze. W praktyce, im lepsza klasa tego parametru, tym lepsze właściwości na mokrej nawierzchni. Jest to istotny parametr dla zachowania bezpieczeństwa na drodze.

Hałas zewnętrzny Hałas wytwarzany przez opony przejeżdżającego auta określany jest za pomocą symbolu fal: 1 fala to opona cicha, a 3 fala to opona głośna. Ponadto, obok pojawiają się konkretne wartości głośności opony wyrażone w decybelach (dB).

500 000 opon dostępnych od ręki prosto z naszych magazynów.
Nie ukrywamy opłat - tylko 20zł za przesyłkę 4 opon.

Ponad 8000 pozytywnych opinii
na Opineo i Ceneo. Laureat wielu konkursów i lider rankingów branży motoryzacyjnej w internecie.

Nasza siedziba w Bydgoszczy przy ul. Podleśnej 17.