Inne w tym rozmiarze

Michelin ALPIN A3

165/65 R14 79 T

Opona na sezon zimowy 2019 Rok produkcji tej opony to 2019. Jeśli opony nie są starsze niż 3 lata, traktowane są jako nowe. My stawiamy poprzeczkę wyżej i jako nowe traktujemy tylko opony nie starsze niż 1,5 roku!
UWAGA! W zależności od szerokości lub homologacji opony wzór bieżnika może się różnić.

Tylko u nas za jedyne

234

Ostatnie 2 sztuki w tej cenie. Potrzebujesz więcej? Zadzwoń

20 zł transport Koszty transportu (brutto)
1-4 szt. = 20 zł
5-8 szt. = 40 zł

Opony w naszym sklepie są tak tanie m.in. dlatego, że w ich cenę nie wliczamy uśrednionych kosztów dostawy, takich samych bez względu na zamawianą ilość. U nas płacisz tylko za dostawę tylu sztuk ile kupujesz.

Razem tylko 488

Kupuję

Kup opony na raty Szybko i korzystnie z bankiem Santander.
Dowiedz się wiecej >

Ocena klientów 5,1 1-6
Bardzo dobra przyczepność na śniegu 5,2/6 pkt
Dostawa w 24h. Jeśli kupisz do 14:00, opony będą u Ciebie JUTRO!
Laureat Rankingu Sklepów Zaufanie Opinie Ceneo.pl 2012 - II miejsce w kategorii Motoryzacja II miejsce w kategorii Motoryzacja Poleca nas 93% klientów Ceneo.pl

Motostrada - najtańsze opony, zaufany sprzedawca

500 000 opon dostępnych od ręki

Sprzedajemy opony od ponad 10 lat

Realizujemy wysyłki nawet w 24h od złożenia zamówienia

Mamy ponad 8000 pozytywnych opinii w Ceneo i Opineo

Opis opony

Typ: opona zimowa.

Klasa: premium – najwyższa jakość i najlepsze osiągi.

Bieżnik: kierunkowy – bieżnik przybiera kształt litery V, co zapewnia oponie bardzo dobre osiągi i krótką drogę hamowania na mokrej nawierzchni.

Przeznaczenie: samochody osobowe.

Charakterystyka: opona produkowana jest ze specjalnej mieszanki gumowej z dodatkiem oleju ze słonecznika, co zapewnia jej odpowiedni poziom przyczepności i elastyczności w każdych warunkach zimowych. Dzięki temu opona ma wydłużoną trwałość i jest wysoce odporna na ścieranie. Dzięki takiemu procesowi produkcji opona charakteryzuje się też mniejszymi oporami toczenia, czyli mniejszym spalaniem paliwa i emisją CO₂ do atmosfery. Do jej produkcji wykorzystuje się mniejszą niż zazwyczaj ilość toksycznych olejów WWA, co nadaje jej status opony bardziej przyjaznej środowisku. Projektanci Michelin Alpin A3 postarali się o to, aby opona mogła pochwalić się o 13 000 km większymi przebiegami niż opony konkurencyjnych marek. Na powierzchni modelu znajdują się o 74% gęściej (niż w innych modelach) umieszczone lamele, które dostarczają jej doskonałej przyczepności i krótkiej drogi hamowania na każdym typie zimowej nawierzchni. Innowacyjny wzór bieżnika i umieszczonych w nim rowków sprawia, że opona skutecznie odprowadza wodę i błoto pośniegowe. Centralne żebro opony dba o stabilną i bezpieczną podróż.

Etykieta UE

Oszczędność (opór toczenia) Klasa A to opona najbardziej oszczędna (o najmniejszych oporach toczenia), a klasa G to opona najmniej oszczędna (o największych oporach toczenia). Wielkość oporów toczenia wpływa na zużycie paliwa i emisję spalin przez samochód. Im większe opory toczenia, tym wyższe spalanie paliwa i emisja spalin.

Hamowanie na mokrej nawierzchni Klasa A to najkrótsza droga hamowania, a klasa G to najdłuższa droga hamowania. Hamowanie na mokrej nawierzchni oznacza zdolność opony do utrzymania przyczepności na mokrej drodze. W praktyce, im lepsza klasa tego parametru, tym lepsze właściwości na mokrej nawierzchni. Jest to istotny parametr dla zachowania bezpieczeństwa na drodze.

Hałas zewnętrzny Hałas wytwarzany przez opony przejeżdżającego auta określany jest za pomocą symbolu fal: 1 fala to opona cicha, a 3 fala to opona głośna. Ponadto, obok pojawiają się konkretne wartości głośności opony wyrażone w decybelach (dB).

500 000 opon dostępnych od ręki prosto z naszych magazynów.
Nie ukrywamy opłat - tylko 20zł za przesyłkę 4 opon.

Ponad 8000 pozytywnych opinii
na Opineo i Ceneo. Laureat wielu konkursów i lider rankingów branży motoryzacyjnej w internecie.

Nasza siedziba w Bydgoszczy przy ul. Podleśnej 17.